Kredyty

PARTNER OBSŁUGI KREDYTOWEJWspółpracujemy z Domem Kredytowym zapewniającym naszym klientom pełną gamę produktów finansowych: kredyty hipoteczne, refinansowe, konsolidacyjne, inwestycyjne; produkty inwestycyjno - oszczędnościowe; produkty ubezpieczeniowe. Firma funkcjonuje na rynku doradztwa finansowego od marca 2004 roku, aktualnie jest jedną z trzech największych firm doradztwa finansowego w Polsce.

Dom kredytowy jest firmą doradczą działającą w sektorze finansów osobistych, specjalizującą się w kredytach hipotecznych. Oferta obejmuje również produkty inwestycyjne najlepszych towarzystw funduszy inwestycyjnych i towarzystw ubezpieczeń na życie. Misją Domu Kredytowego jest niezależne doradztwo w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta.

Atutami firmy są niezależność oraz bezstronność. USŁUGI CAŁKOWICIE BEZPŁATNE DLA KLIENTA oraz porada kredytowa uwzględniająca faktyczne potrzeby klienta. Doradcy finansowi negocjują indywidualne warunki kredytu dla Klienta. Firma zapewnia indywidualną opiekę jednego doradcy od pierwszego kontaktu do wypłaty środków przez bank. Spotkania z doradcą odbywają się w dogodnym dla Klienta miejscu i terminie. Dostęp do kredytu jest szybszy dzięki uproszczonym procedurom.
 
Zapraszamy do współpracy !!!


Kontakt

R.W. Nieruchomości
 Violetta Rydzewska
ul. Zapłocie nr 8
62-020 Swarzędz

Tel.:+48 535 084 514
       +48 509 949 943

biuro@rw.nieruchomosci.pl
www.rw.nieruchomosci.pl
www.rw-nieruchomosci.gratka.pl


Reklama

perspekto


PERSPEKTO jest innowacyjną
w skali kraju agencją konsultingowo-reklamową.
Nasza misja to kojarzenie ze sobą ludzi z wszelkich dziedzin biznesu oraz
nowoczesna sztuka reklamy. Nasz cel to rozwój.

www.perspekto.com

tel. +48 504 15 64 64
biuro@perspekto.com
ul. Zbożowa 42A/33
40-657 Katowicenotus W celu uzyskania kredytu, skontaktuj się z doradcą finansowym DK NOTUS:

Mariola Jordan
tel. kom. 0-695 – 855 - 605

e-mail: mariola.jordan@notuskredyt.pl